Zarząd Stowarzyszenia

Zarząd Stowarzyszenia Plantatorów Borówki Amerykańskiej składa się z czterech osób:

  • Prezes Zarządu – Ireneusz Komorowski, tel. 48 664 69 51
  • Wiceprezes Zarządu – Rafał Legucki, tel. 604 750 494
  • Członek Zarządu – Bartłomiej Milczarek, tel. 519 303 833
  • Skarbnik – Mariusz Szczerba, tel. 502 362 636

 

Członkowie

Nazwisko i Imię Telefon / fax e-mail
Artomski Arkadiusz 77 466 37 54, 602 465 985 advil@wp.pl
Baran Stanisław 18 444 90 74 biuro@mb-borowka.pl
Baran Michał 502 920 271 biuro@mb-borowka.pl
Baraniuk Marian 84 651 53 22, 513 055 977 mateuszb@poczta.onet.pl
Belter Marek 669 994 818 belter@sadzonkiborowki.com
Białczak Jan 29 760 26 96, 606 851 785 jjbialczak@o2.pl
Bielicki Hubert 604 978 941, 23 661 95 67 bielicki@bielicki.com.pl
Boratyn Halina 34 327 10 39, 601 888 475 wladyslawboratyn@wp.pl
Boratyn Władysław 34 327 10 39, 601 888 475 wladyslawboratyn@wp.pl
Botul Krzysztof 602 427 144 poczta@borowka.pl
Cymbalak Antoni 502 201 713 robert.cymbalak@gmail.com
Cymbor Tadeusz 507 620 986 cymborowka@tlen.pl
Dąbrowski Paweł 500 062 062 pawel@agronom.com.pl
Drzazga Andrzej 43 676 63 79, 605 583 519 agata.andrzej.@interia.pl
Drzewiecki Zygmunt 605 381 471 zygi1003@buziaczek.pl
Garliński Mirosław 600 049 404 gospodarstwo.garlinski@gmail.com
Gawryś Jadwiga 44 635 36 93 jadwiga.gawrys@neostrada.pl
Gawryś-Łysakowska Karolina 603 703 650 k_gawrys@o2.pl
Glonek Wojciech 54 284 06 10, 605 465 758 OFFICE@GLONEK.COM
Górski Sebastian 48 668 00 73, 601 527 705 AGRO-SELL@wp.pl
Hawajska Jolanta 81 517 70 06, 501 106 906 hawajski@orange. pl
Hawajski Witold 81 517 70 06, 501 106 906 hawajski@orange. pl
Jabłoński Mateusz 691 739 950 slodkiowoc1@gmail.com
Jamka Adam 48 612 72 93, 692 436 139 adam.jamka@radom.lasy.gov.pl
Janota Dariusz 668 617 076 vaccor@neostrada.pl
Jarosińska Justyna 22 727 82 59, 608 063 603 kjarosinski@borowka.info.pl
Jarosiński Krzysztof 22 727 82 59, 602 354 401 kjarosinski@borowka.info.pl
Jarosz Andrzej 46 831 00 77, 22 729 65 46
Kaczorek Remigiusz 605 652 765 rem.kaczorki@vp.pl
Kaczmarek Zbigniew 501 654 188 kaczmarekzibi@gmail.com
Kapel Marian 14 643 62 67, 604 522 813 mariankapel@interia.pl
Kłudczyński Andrzej 606 645 193 kludczynski@vp.pl
Kołaczyński Jan 54 254 17 12, 602 559 096 j.kolaczynski@vakol.pl
Kołaczyński Marek 54 254 17 12, 602 513 314 m.kolaczynski@onet.pl
Komorowski Ireneusz 48 664 69 51 ireneuszkomorowski@o2.pl
Kondraszuk Irena 22 402 55 71, 501 352 738 jagodnik2@gmail.com
Konik Bernardeta 32 435 80 85, 503 827 311 conica-szkolka@wp.pl
Kopeć Mariusz 605 056 590 kopecmariusz@wp.pl
Kostrzewa Adam 695 989 198 akostrzewa1@gmail.com
Kostrzewa Jacek 48 661 11 26, 603 931 138 boko@boko.pl, renakos@op.pl
Kot Marcin 502 273 899 marcin.boko@gmail.com
Kropidłowski Romuald 600 810 480 rkropidlowski@gmail.com
Król Gabriela 41 254 10 23, 603 901 023 gabrysia.krol@onet.eu
Król Krzysztof 609 106 030
Krzyżanowski Rafał 502 508 549 krzyzanowskir@onet.eu
Kucewicz Andrzej 22 736 84 49, 784 046 076
Kurowski Jerzy 601 28 25 54 j.kuki1@wp.pl
Legucki Arkadiusz 602 600 911 areklegucki@wp.pl
Legucki Łukasz 605 654 408 leg5@wp.pl
Legucki Rafał 604 750 494 rlegucki@wp.pl, info@sunberry.pl
Legucki Roman 48 668 05 29
Lipiński Roman 603 689 983, 22 728 09 50 info@barbour.shop.pl
Marcinkowski Bohdan 91 578 11 48, 607 703 333 blueauber@blueauber.pl
Markiewicz Marian 59 843 33 96, 603 352 922 grylex@poczta.onet.pl
Milczarek Bartłomiej 519 303 833 bmilczarek@wp.pl
Milewski Piotr 660 002 526 piotr@milbor.pl
Molski Tomasz 795 541 124 at.molscy@gmail.com
Moscardo-Malinowski Hanna 46 831 71 20, +34 630 356 383, 609 386 322 hanna_esq@hotmail.com
Mucha Jacek 661 569 380 redzeniak@wp.pl
Nawrocki Maciej 503 106 329, 504 139 021 borowka.bronowice@wp.pl
Nowak Danuta 14 679 00 85
Nowak Grzegorz 501 510 235, 14 692 57 96 info@big-blue.pl
Nowak Paweł 883 924 016 sklepkarina@onet,eu
Nowak Przemysław 501 151 562 biuro@phu-jagodka.pl
Pajączek Piotr 602 581 769 piotr.pajaczek@radom.buligl.pl
Pawłowicz Mirosław 510 229 551 Strzebieszew43@o2.pl
Pawłowicz Zbigniew 503 599 311
Postół Jerzy 12 277 20 36, 664 559 440 jerzypost@post.pl
Salicki Sławomir 22 425 62 09, 501 103 863 salbart@tlen.pl
Sapała Waldemar 91 483 16 63, 503 176 331 info@balticberry.pl
Sieprawski Kamil 510 199 401 k.sieprawski@konserwy.pl
Snopek Krzysztof 604 128 903 Snopek.k@wp.pl
Socharski Wojciech 600 456 465 Wojciech.socharski@plastmopolska.pl
Soska Andrzej 694 857 000 asoska@wp.pl
Sroka Stanisław 12 638 55 44, 501 451 395 info@sbs.krakow.pl
Stankiewicz Edward 85 716 02 23, 519 624 742 Stankiewicze13@o2.pl
Szczerba Maria 22 727 61 93 szczerba@borowka. com.pl
Szczerba Mariusz 502 362 636 szczerba@borowka. com.pl
Szymański Artur 660 785 784 artur@artberry.com.pl
Ścibisz Kazimierz 22 841 51 22, 502 950 810 Kazimierz_Scibisz@sggw.pl
Ścisłowski Przemysław 667 102 295 pscislowski@wo.pl
Tazbir Artur 601 074 258, 43 842 43 10 jan@borowka.eu
Trela Andrzej 605 593 057 trela.zyzna@op.pl
Tysa Sławomir 504 037 654 tyss@wp.pl
Uflewski Maciej 606 774 527 maciekct@yahoo.com
Wachoń Krzysztof 44 724 74 66, 509 424 444 k.wachon@op.pl
Wachoń Czesław 44 723 15 58, 605 334 970 wachoncz@wp.pl
Wasiak Kazimierz 500 022 005 wasiak_k@op.pl
Wilk Stanisław 17 856 89 17, 508 060 444 st.wilk@poczta.onet.pl
Wilk Gerard 502 290 882 st.wilk@poczta.onet.pl
Wilczewski Jerzy 85 721 50 30, 502 281 989 blueberry@blueberry.pl
Wilczyński Marek 62 761 43 87, 605 552 158 marek.GRO@op.pl
Wiśniewski Daniel 48 663 50 95, 606 753 384 manders1@wp.pl
Wołowiec Grzegorz 23 662 32 12, 603 607 627 gwolowiec@poczta.onet.pl
Włodarska Maria 663 078 651, 665 155 495 marianna@interia.eu
Wolnicka Aldona 601 217 652 markam@home.pl
Wójcik Piotr 604 301742 rośliny-ozdobne@sudety.it
Zawada Lucyna 693 107 633 lucynazawada@o2.pl
Zawada Przemysław 600 284 757 ryba_rz@interia.pl